Silenko.pl - Komputery

Silenko.pl to ponad 10-cio letnie doświadczenie. Nieprzerwanie od 2006 roku nasza oferta dociera do kilkudziesięciu tysięcy zadowolonych klientów.

Sklep komputerowy IT-PRO

W IT-PRO stawiamy na najnowsze technologie, zapewniające najwyższe zadowolenie naszych Klientów.

Nieustannie się rozwijamy, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy zapewnić specjalistyczne doradztwo w sprawie sprzętu komputerowego. Oferujemy komputery stacjonarne projektowane i konfigurowane wyłącznie przez nas, co daje nam możliwość dokładnego dopasowania zestawu pod indywidualne oczekiwania naszych Klientów. 

Zawsze jesteśmy otwarci na ich sugestie i potrzeby, ze swojej strony gwarantując rzetelne podejście do każdego zamówienia i zapytania. 

Poza zestawami typu desktop w naszej ofercie znajdują się podzespoły komputerowe, akcesoria, urządzenia peryferyjne, monitory oraz oprogramowanie.

Laptopy w IT-PRO

Oferujemy również możliwość zakupu laptopów wyłącznie uznanych i sprawdzonych producentów, wśród których między innymi można wymienić firmy ASUS,LG,Lenovo,Dell. 

Chcąc zapewnić naszym Klientom jak najlepszy sprzęt, na bieżąco śledzimy nowości ze świata IT, dopasowując oferowane produkty do dynamicznie zmieniających się wymagań technologicznych.

Partnerzy technologiczni